českyEnglishFrancaisпо-русски
Kladská 1489/5
120 00 Praha 2
Česká republika

Tel.
+420 224 811 737-8
Fax
+420 224 819 429
E-mail
office@v-n.cz

Advokáti

Mgr. Martin Voborník, advokát

Profil:

Martin Voborník je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře VOBORNÍK·NIGRINI·KIPIEL. Martin Voborník po absolvování právnické fakulty pracoval jako firemní právník v oblasti mezinárodního obchodu se zaměřením na podporu investic a vývozu. V následujících letech pracoval své koncipientské a advokátní praxe ve významných českých i mezinárodních kancelářích jako jsou Fiala, Profous, Maisner & spol., Burns Schwarz (později Brzobohatý, Brož & Honsa), kde se zaměřoval zejména na problematiku informačních technologií, duševního vlastnictví a pojišťovnictví. Členem České advokátní komory je od roku 1996, advokátem od roku 1999.

V rámci advokátní kanceláře VOBORNÍK·NIGRINI·KIPIEL se zaměřuje především na problematiku informačních technologií, duševního vlastnictví a občanského soudního řízení.

Jazyky:

Angličtina, Ruština

Kontakt:

vobornik @v-n.cz

 

JUDr. Richard Nigrini, Ph. D., advokát

Profil:

Richard Nigrini je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře VOBORNÍK·NIGRINI·KIPIEL. Richard Nigrini po absolvování právnické fakulty pracoval jako firemní právník v oblasti telekomunikačních služeb (procesní a hmotné soukromé právo). V následujících letech pracoval během své advokátní praxe v českých i mezinárodních kancelářích zaměřených na privátní klientelu a na globální korporace. Jednalo se o advokátní kanceláře JUDr. Ireny Holcové (práva duševního vlastnictví), ECONOMY v. o. s. u JUDr. Roberta Čepka, LL. M., Dr. (investiční výstavba, maloobchodní a petrolejářské řetězce), a JUDr. Alojze Baránika & Co. (práva informačních technologií). Členem České advokátní komory je od roku 1996, advokátem od roku 1999.

V rámci advokátní kanceláře VOBORNÍK·NIGRINI·KIPIEL zajišťuje obecnou právní agendu se zaměřením na investiční výstavbu, zábavní průmysl, reklamu, polygrafii, informační technologie, správu privátního majetku a občanské soudní řízení.

Richard Nigrini se účastnil výroční konference mezinárodní organizace advokátů International Bar Association (IBA), konané ve dnech 25. - 30. září 2005 v Kongresovém centru Praha.

Richard Nigrini byl ve volebním období 2002 až 2006 členem Zastupitelstva hl. m. Prahy (ZHMP), předsedou Výboru hospodářské politiky ZHMP, členem Výboru územního rozvoje ZHMP a členem Majetkové komise Rady hl. m. Prahy.

Richard Nigrini byl ve volebním období 2002 až 2006 dále členem představenstva TRADE CENTRE PRAHA a. s., dceřinou společností hl. m. Prahy, zabývající se správou některých budov ve vlastnictví hl. m. Prahy a územním rozvojem některých pozemků ve vlastnictví hl. m. Prahy.

Jazyky:

Angličtina

Kontakt:

nigrini @v-n.cz

 

JUDr. Rostislav Kipiel, advokát

Profil:

Rostislav Kipiel je advokát advokátní kanceláře VOBORNÍK·NIGRINI·KIPIEL. Rostislav Kipiel po absolvování právnické fakulty pracoval jako firemní právník v oblasti zahraničního obchodu se zaměřením na oblast dovozu a vývozu telekomunikační a výpočetní techniky. V následujících letech pracoval jako firemní právník či specialista ve významných bankovních domech (Komerční banka, a.s., GE Money Bank, a.s.) kde se zaměřoval zejména na problematiku správy pohledávek a jejich řešení, konkurzní řízení a insolvenci (úpadkové právo) a dále na problematiku směnek (právo směnečné). V posledním roce před přechodem do advokacie pracoval pro společnost v rámci skupiny firem GE, a to zejména v oblasti správy, vymáhání a prodeje pohledávek. Členem České advokátní komory je od roku 2009, advokátem od roku 2009.

V rámci advokátní kanceláře VOBORNÍK·NIGRINI·KIPIEL se zaměřuje jak na obecnou agendu, tak i na problematiku pohledávek včetně insolvence, směnečného práva, obchodního práva a občanského soudního řízení.

Jazyky:

Polština, Ruština

Kontakt:

kipiel @v-n.cz